Radek Banaś
perkusja, akordeon, vocale

Radek jest osobą, którą bardzo rzadko opuszcza humor, dzięki czemu idealnie wpasowuje się w zespół tak samo jak i reszta jego członków.

Muzyk dysponujący niesamowitą barwą głosu. Sztukę gry na perkusji opanował do perfekcji przy świetnych i znanych muzykach, tj.: Przemysław Kuczyński i Artur Lipiński.

Tomek Kozioł
gitara basowa, tuba, vocale

Gry na basie uczył się pod okiem m.in.: Krzysztofa Ścierańskiego czy Tomasza Grabowego. Muzyka jest dla niego niesamowitą rozrywką, jest jego całym życiem, zresztą podobnie jak i dla pozostałych członków zespołu.

Tomek posiada niesamowite poczucie humoru, swoją głupotą potrafi rozśmieszyć dosłownie każdego.

Mariusz Kubrak
saksofon tenorowy, vocale

Maniek, bo tak na niego wołamy jest mistrzem gry na saksofonie, instrument ten nie skrywa przed nim żadnych tajemnic. Nasz saksofonista ceniony jest za to iż potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji - "czuje luz", dzięki temu też idealnie pasuje do zespołu.

Umiejętność gry na innych instrumentach jest jego dodatkowym atutem.

 

 

Wojciech Stojek
trąbka, vocale

 

 

Emil Lenart
gitara elektryczna, instrumenty perkusyjne

Nadzwyczaj spokojny i uczynny człowiek. Gra na gitarze od 14 roku życia. Absolwent Świętokrzyskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej gdzie kształcił się pod okiem Łukasza Malinowskiego. Na temat Mercedesów wie wszystko. Smakosz starannie przygotowanych, wysokoprocentowych swojskich napojów alkoholowych. Bez wzajemności zakochany w obecnej wokalistce zespołu Blue Cafe - Dominice Gawędzie. Nasz zespołowy kierowca!

Wojciech Stachniak
instrumenty klawiszowe, vocale

Wojtek do zespołu dołączył najpóźniej, ale już od samego początku się bardzo dobrze wkomponował w skład. Posiada niesamowity głos i talent do gry na instrumentach klawiszowych - niebanalnie operuje zarówno keyboardami jak i akordeonem. 'Stachu' czy też 'Wojtuś' jest najmłodszym członkiem zespołu. Niegdyś współtworzył, grał na akordeonie oraz śpiewał w zespole Folk'n'Roll, z którym nagrał i wydał płytę.